انتخاب دوربین Wi-Fi هوشمند کلاس OEM

August 17, 2022

آخرین اخبار شرکت انتخاب دوربین Wi-Fi هوشمند کلاس OEM

دوربین هوشمند OEM عمدتاً به این معنی است که سازنده برخی از ماژول های دوربین Wi-Fi نیمه تمام (عمدتاً 38 x 38 میلی متر، 38 x 53 میلی متر در اندازه) را که در بازار رایج هستند، استفاده می کند و سپس با لنزهای مختلف مطابقت دارد. چراغ های پرکننده مختلف، با استفاده از محفظه دیفرانسیل (یا مرد)، دوربین خانگی تولید شده.اگرچه ظاهر متفاوت است و هزاران مدل و مارک وجود دارد، اما از طریق ماژول هایی که آنها استفاده می کنند، می توانید همان نکات را پیدا کنید و سپس تجزیه و تحلیل طبقه بندی کنید.

استفاده از یک ماژول به معنای استفاده از محصولات همان ارائه‌دهنده راه‌حل سخت‌افزاری است، و برنامه تلفن همراه عموماً یکسان است (حتی اگر یک برنامه سفارشی باشد، می‌توانیم برنامه اصلی را از طریق رابط برنامه، توابع و اطلاعات برنامه‌نویس جستجو کنیم.)

 

ویژگی های دوربین های هوشمند خانگی OEM

1. قیمت ارزان است.از آنجایی که ماژول های استفاده شده از نظر ظاهری جهانی و مناسب برای تولید انبوه هستند، از یک طرف می توان هزینه را کاهش داد و از طرف دیگر رقابت نیز شدید است و در نهایت قیمت محصول ارزان است.

2. ظواهر زیاد است.با این حال، پوسته ها بیشتر قالب های نر هستند و کیفیت کار نسبتا ضعیف است.

3. کیفیت و ثبات محصول ممکن است وجود نداشته باشد.

4. APP عملکردهای کمتری دارد و تجربه کاربر متوسط ​​است.

5. انواع و عملکردهای رایج دوربین های هوشمند خانگی OEM

 

نوع

از نظر ظاهری، انواع دوربین های هوشمند خانگی بسیار ساده هستند.آن‌ها به دو دسته دوربین‌های لرزان داخلی با گیمبال قابل چرخش به بالا، پایین، چپ و راست، دوربین‌های توپی کوچک در فضای باز، و دوربین‌های کارتی داخلی با موقعیت لنز ثابت و تفنگ‌های بیرونی با ضدآب بهتر تقسیم می‌شوند.دوربین.البته تغییرات ظریف و ظواهر بدیع بر اساس این پایه ها وجود دارد که کاملاً خاص است و در اینجا به تفصیل معرفی نمی شود.

1. دستگاه تکان دهنده داخلی، دستگاه کارت.ضد آب نیست، فقط در داخل خانه قابل استفاده است.

2. دستگاه توپ در فضای باز.ضد آب و قابل نصب در فضای باز.

3. پیچ در فضای باز.مقاومت خوب در برابر آب

 

پلت فرم ابریلنز دوربین را می توان به بالا و پایین (معمولاً 90 درجه) و چپ و راست (معمولاً 360 درجه) از طریق پان / شیب حرکت داد که دامنه قابل مشاهده دوربین را افزایش می دهد.

 

منبع نور دوگانهیعنی دوربین مجهز به نورهایی با دو منبع نور نور مادون قرمز + نور گرم است.پس از روشن شدن خودکار نور مادون قرمز در شب (نور به طور خودکار توسط مقاومت نوری حس می شود و نور مادون قرمز برای روشن و خاموش شدن کنترل می شود)، اگر در این زمان شخصی در صفحه مانیتورینگ باشد، نور گرم روشن می شود و نور مادون قرمز به طور خودکار خاموش می شود.در این زمان صفحه مانیتورینگ رنگی می شود.دیدن واضح ویژگی های فردی که وارد مانیتور می شود مفید است و نور گرمی که به طور ناگهانی روشن می شود می تواند نقش هشدار دهنده ای داشته باشد.هنگامی که فرد از ناحیه مانیتورینگ خارج می شود، نور گرم خاموش می شود، نور مادون قرمز روشن می شود و صفحه مانیتورینگ به حالت سیاه و سفید باز می گردد.برخی از سازندگان به این حالت هشدار هوشمند می گویند که نور گرم را با نور سفید روشن تر جایگزین می کند که اثر هشدار قابل توجه تری دارد.

 

زنگ صوتیدوربین دارای اسپیکر داخلی است.هنگامی که شخصی وارد محدوده مانیتورینگ دوربین می شود، بلندگو صدای زنگ تنظیم شده را منتشر می کند.برخی از دوربین ها از صداهای هشدار سفارشی پشتیبانی می کنند و صدای زنگ هشدار را می توان روی چیزی مانند "Welcome" تنظیم کرد که می تواند برای پذیرایی از مهمانان در درب فروشگاه استفاده شود.

 

تشخیص چهره / چهره انسانآلارم‌های تشخیص حرکت سنتی مستعد آلارم‌های کاذب مانند باد، چمن و درختان، تغییر نور در شب و غیره هستند. اینها آلارم‌های تشخیص حرکت بی‌معنی هستند.هشدار تشخیص چهره انسان نما یک نسخه پیشرفته است.تنها زمانی که یک انسان نما روی صفحه مانیتورینگ ظاهر می‌شود، چهره انسان اطلاعات هشدار تولید می‌کند، بنابراین ویدیوی ضبط‌شده توسط زنگ با ارزش‌تر است و همچنین می‌تواند راحت‌تر و سریع‌تر استعلام کند.

 

ردیابی موبایل.دوربینی با گیمبال، زمانی که اشیاء متحرک مانند حیوانات خانگی، افراد و غیره در صفحه مانیتورینگ ظاهر می‌شوند، دوربین به‌طور خودکار گیمبال را کنترل می‌کند تا شی متحرک را دنبال کند تا با هم بچرخند تا اطمینان حاصل شود که مرکز لنز همیشه رو به چشم است. جسم متحرک، ضبط مطالب ویدیویی با ارزش تر.به عنوان یک نسخه پیشرفته از ردیابی انسان نما، فقط افراد متحرک را ردیابی می کند، بنابراین اثر ردیابی بهتر است و معنی آن بیشتر است.

 

4G، خورشیدی، باتری.در جاهایی که شبکه سیمی وجود ندارد و پوشش وای فای دشوار است، استفاده از دوربین 4G بهترین انتخاب است.به لطف توسعه صنعت اینترنت اشیا و پیشرفت فناوری 4G و تراشه، ماژول 4G LTE cat.1 تعبیه شده در دوربین 4G در حال حاضر بسیار ارزان است (قیمت ماژول cat.4 بالا نیست). قیمت دوربین 4G بالا نیست، در عین حال، تنها زمانی که دوربین از راه دور دسترسی داشته باشد (یا ذخیره سازی ابری تنظیم شده باشد)، ترافیک 4G دوربین مصرف می شود.به این ترتیب هزینه استفاده از دوربین 4G زیاد نیست.هنگامی که در یک مکان دور افتاده هستید و منبع تغذیه نامناسب است، می توانید از یک دوربین کم مصرف با باتری داخلی و یک پنل خورشیدی خارجی استفاده کنید.این نوع دوربین کم مصرف عموماً مجهز به یک ماژول سنجش بدن انسان PIR است که معمولاً در حالت آماده به کار (مصرف انرژی بسیار کم) است.در این حالت کار، مصرف انرژی بسیار کم است، حتی بدون شارژ خورشیدی، باتری داخلی 18650 به تنهایی می تواند دوربین را برای مدت طولانی کار کند.

 

فضای ذخیره ابری.فضای ذخیره سازی ابری به معنای آپلود ویدیوی دوربین در فضای سرور ابری برای ذخیره سازی است.از آنجا که نیاز به مصرف منابع ذخیره سازی سرور دارد، طبیعی است که هزینه آن را بپردازید.مزیت این است که حتی اگر دوربین از بین برود و کارت TF برداشته شود، ویدیوی ذخیره شده در فضای ابری از بین نخواهد رفت.از آنجایی که ذخیره سازی ابری یک سرویس پولی پیوسته است، به منظور صرفه جویی در هزینه ها و به حداکثر رساندن ارزش عملکردی آن، به طور کلی توصیه می شود که فضای ذخیره سازی ابری ضبط دینامیک آلارم را باز کنید، یعنی فقط ضبط ویدیویی زنگ پویا (مانند تشخیص حرکت، هشدار تشخیص انسان نما و غیره) در فضای ذخیره سازی ابری آپلود خواهد شد.

 

مشاوره خرید

1. کیفیت محصول (عمدتاً ظاهر و طرز کار) دوربین های خانگی برند OEM ممکن است کمی بدتر باشد، اما قیمت آن ارزان و مقرون به صرفه است و کاربرانی که به قیمت حساس هستند می توانند آن را در نظر بگیرند.

2. استفاده در داخل ساختمان، تماشای افراد مسن، کودکان، می توانید ماشین تکان دهنده را انتخاب کنید.قیمت مناسب است، عملکردهای ویدیویی و صوتی اولیه در دسترس هستند، فاصله کانونی لنز کوچک است، محدوده بصری بزرگ است، و یک گیمبال قابل چرخش وجود دارد، و فاصله دید در شب نیز می تواند نیازهای داخلی را برآورده کند.

3. در فضای باز، باید یک دوربین ضد آب، یک پیچ ضد آب یا یک دوربین توپ کوچک برای استفاده در فضای باز انتخاب کنید.فاصله دید در شب به طور کلی می تواند به 20-30 متر برسد.

4. برای استفاده در فضای داخلی، به طور کلی توصیه می شود از پیکربندی Wi-Fi برای اتصال مستقیم دوربین استفاده کنید.برای استفاده در فضای باز، به خصوص اگر دوربین از روتر وای فای دور باشد، توصیه می شود از شبکه سیمی برای اتصال دوربین استفاده کنید.

5. برای نظارت بر ضد سرقت و ضد سرقت، توصیه می شود برای اطمینان از امنیت و قابلیت اطمینان ضبط ویدیو، فضای ذخیره سازی ابری را باز کنید.

6. برای سناریوهای فضای باز بدون برق و بدون شبکه، بهترین انتخاب دوربین خورشیدی 4G است.هنگام نصب به زاویه پنل خورشیدی توجه کنید.اگر هوای محلی بارانی نسبتا طولانی است، استفاده از باتری با ظرفیت بیشتر را در نظر بگیرید یا حساسیت تشخیص و تشخیص دوربین را کاهش دهید و مدت زمان هشدار را برای صرفه جویی در مصرف برق کاهش دهید.

7. اگر نیاز دارید که برخی جزئیات را به وضوح ببینید، مانند تماشای صندوقدار، می توانید فاصله کانونی بزرگتری از لنز دوربین انتخاب کنید.

8. برخی از محصولات دوربین های هوشمند خانگی با فروش نسبتاً زیاد در پلتفرم های تجارت الکترونیک، مانند Qiao An و Neteye، همگی به دسته OEM تعلق دارند.

9. در حال حاضر، اکثر دوربین های هوشمند خانگی مصرفی فقط از وای فای 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی می کنند و از 5.0 گیگاهرتز پشتیبانی نمی کنند.

اثر دید در شب مادون قرمز 10.850 نانومتر بهتر از مادون قرمز 940 نانومتر است، اما پنهان کردن 940 نانومتر بهتر است، برای چشم انسان کاملاً نامرئی است و چشم انسان با مادون قرمز 850 نانومتر می تواند یک نقطه قرمز را ببیند.

11. اگر ظرفیت کارت TF پیکربندی شده کافی نیست، یا اگر می خواهید مدت زمان ذخیره سازی ضبط کارت TF را تا حد امکان طولانی کنید، می توانید دوربین را روی ضبط زنگ تنظیم کنید، یعنی فقط زمانی که سیگنال هشدار وجود دارد. رخ می دهد (مانند حرکت جسم، راه رفتن افراد و غیره)، ضبط ذخیره می شود.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Ms. Elaine
تلفن : +8613530036550
فکس : 86-755-2782-1680
حرف باقی مانده است(20/3000)