aboutus

نمایه شرکت

 

شنژن D-Fit Technology Co. ، Ltd. متعهد است که به پیشروترین ارائه دهنده خدمات امنیتی و اطلاعاتی در جهان تبدیل شود.دامنه تجارت شامل: وضوح بالا پیشرفتهتجهیزات نظارت آشکار و پنهان ، دستگاه ضبط ، محصولات سری هوشمند (دوربین کودکان ، مانیتور کودک ، دوربین فای و غیره) و برنامه های کاربردی و راه حل های هوش مصنوعی.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

ظرفیت تولید

D-Fit یک واحد ایستگاه کاری تحقیقاتی پس از دکترا با مرکز شنژن به عنوان مرکز ایجاد یک سیستم مرکز تحقیق و توسعه است که از پکن ، شانگهای ، ووهان و چانگشا تابش می کند و قصد دارد در تحقیق و توسعه در شیان ، چنگدو ، چونگ کینگ و شیجیاژوانگ سرمایه گذاری کند. .شرکت ماتقریبا 10000 متر مربع دفتر و تولید ، 14 خط تولید ، ظرفیت تولید ماه بیش از 1000K است.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

گواهینامه به دست آمده است

D-Fit به عنوان یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته و یک شرکت دو نرم ، همیشه به عنوان یک نیروی محرکه برای ایجاد محصولات و خدمات مداوم با ارزش برای کاربران ، از نوآوری تقاضای گرا و فناوری کاربر پیروی می کند.در حال حاضر ، شرکت ما صدها حقوق اصلی مالکیت معنوی ، و کلیه محصولات دارای گواهینامه های بین المللی مانندFCC / CE / ROHS / CCC.سیستم مدیریت ISO9001 و 6S را تصویب می کند ، دارای فرایندهای کنترل کیفیت IQC-IPQC-FQC-OQC است.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

 

همکاری مشتریان

مدت هاست که محصولات ما به خوبی توسط کاربران پذیرفته شده اند.محصولات ما به بیش از 50 کشور و منطقه از جمله ترکیه ، پرو ، مصر ، ایتالیا ، اسپانیا ، هند ، استرالیا ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل ، امارات متحده عربی ، عربستان سعودی و اسرائیل و غیره صادر می شود. ما تولید کننده محصولات امنیتی هوشمند و امنیتی ترجیحی هستیم برای بسیاری از مارک های شناخته شده در جهان است.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

 

تیم شرکت

شرکت ما بیش از 2000 نفر استخدام می کند ، از جمله بیش از 600 پرسنل تحقیق و توسعه و پرسنل خدمات فنی.

سرمایه گذاری تحقیق و توسعه 8.99٪ از فروش شرکت را تشکیل می دهد (2018) ، تیم فروش ما محصولات و خدمات درجه یک را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد ، بهترین تجربه را برای آنها به ارمغان می آورد و به عنوان یک پیام رسان برای گسترش فرهنگ و ارزش های شرکت عمل می کند ، به طوری که ما مشتریان می توانند بهتر و بیشتر ما را بشناسند و به ما اعتماد کنند. تیم فنی حرفه ای و خدمات پس از فروش مشتریان ما را قادر می سازد تا در کمترین زمان حرفه ای ترین راهنمایی فنی و بهترین راه حل ها را دریافت کنند.

Shenzhen D-Fit Technology Co., Ltd.

تاریخ

2004 -D-fit تأسیس شد ، تجارت سیستم CCTV را آغاز کرد و در تحقیق و توسعه و تولید محصولات دوربین جلوی سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرد.

2005 -D متناسب با استفاده از سیستم ERP در صنعت برای تحقق مدیریت اطلاعات ، پیشگام شد

2006 - اولین کارت فشرده سازی صدا در زمان واقعی 16 کانال ، و یک کارت فشرده سازی سخت صدا در زمان واقعی 4/8 / 16 بر اساس H.264 راه اندازی شد. طیف کاملی از DVR تعبیه شده با فشرده H.264 راه اندازی شد.

2007 - ایستگاه تحقیق D-fit پس از دکترا تأسیس شد ، شرکت ما به دفتر جدید منتقل شد و مساحت 2000 متر مربع را در بر گرفت

2008 -D متناسب با موفقیت ISO9001 را گذراند: 2000 سیستم بین المللی کیفیت ، عضو کمیته ارتباطات کمیته فنی ملی استاندارد سازی سیستم های امنیتی و زنگ دار شد و در تدوین استانداردهای محصول شرکت کرد

متناسب با سال 2009 ، "گواهینامه صلاحیت تصدی واردات و صادرات شرکت خلق چین" را بدست آورد ، و نشان می دهد که شرکت ما حق دارد به تنهایی واردات و صادرات کند.

2010 - با گذراندن آزمایشگاه آزمایشگاهی BACL آمریکا ، گواهینامه های CE و FCC به دست آمد ، D-fit موفق به کسب مارک معروف محصولات امنیتی چینی انتخاب شده توسط رسانه های A&S شد

2011 - تحقیق و توسعه مستقل سیستم سرور شبکه DVR به عنوان برنامه ملی محصول جدید انتخاب شد

2012 - تحول سازمانی ، ورود به زمینه هوش فضایی ، راه‌اندازی اولین دوربین ابر میلیونی HD جهان

2013- روابط عمومی ، تجربه تحول و ارتقاء توجه رسانه ها و دولت را به خود جلب کرد ، بسیاری از رسانه ها به طور پی در پی گزارش داده اند ، رهبران استانی و شهرداری در تمام سطوح از این شرکت بازدید کردند

2014 - 22 بار 1080P جنبش همه در یک با حقوق مستقل از مالکیت معنوی ، شبکه 1080P / دوربین گنبد SDI HD معرفی شده

دوربین شبکه متناسب با 2015 -D در سومین مسابقه ثبت اختراع طراحی چین موفق به کسب رتبه برتر 20 شد. شرکت ما با مساحت 5000 متر مربع به یک محل اقامت جدید منتقل شد.

2016 موقعیت تجاری ، فروش محصول به سرعت افزایش می یابد ، دسته بندی های اصلی وارد آمریکای شمالی ، رتبه بندی TOP10 اروپا می شوند.

2017 -D fit fit 10 برند برتر امنیتی چین در زمینه نظارت دیجیتال ، ادغام سیستم ، دوربین مدار بسته و نظارت دیجیتال

2018 - دوباره با موفقیت همراه شوید ، با صدها حقوق اساسی حقوق مالکیت معنوی از جمله اختراعات ثبت اختراع

سرویس

بهترین خدمات D-fit Technology

کنترل کیفیت دقیق تولید

الف) کنترل مواد اولیه

در منطقه loacl ما تولید کنندگان مواد اولیه زیادی وجود دارند و با آنها رابطه خوبی برقرار می کنیم ، مقدار خرید بزرگ و پایداری از آنها داریم و آنها تضمین می کنند مواد با کیفیت پایدار را برای ما فراهم می کنند. آنها شخصی را ترتیب دادند که تنها مسئول تولید و تحویل مواد ما باشد تا از کیفیت بی خطر اطمینان حاصل کند.

ب) کارگاه

اکنون کارگاههای آموزشی بدون گرد و غبار دارای کلاس بالا هستیم و هر کارگر مجبور است کلاه های گیره و جلد کفش را بپوشد. قبل از ورود به کارگاه ، یک اتاق دوش هوا برای حفظ بهداشت وجود دارد. مطمئن شوید محیط کار تمیز و ایمن باشد.

ج) کنترل کیفیت

ج 1 QC در کارگاه

چهار سرپرست بررسی خواهند کرد تا محصولات از کیفیت مطابقت داشته باشند

c2 QC در بسته بندی

کارگران قبل از تهیه بسته بندی بررسی می کنند که آیا این بسته ها حاوی مو و گرد و غبار هستند.

د) کیفیت شکایت می کند

اگر هر مشتری شکایتی با کیفیت داشته باشد ، ما آن را به تیم خدمات ما ارسال می کنیم. آنها بطور مستقیم به مدیر کارخانه ما گزارش می دهند. به طور قطع ما طی مدت 24 ساعت جلسه ای را با بخش های تولید ، خرید و بسته بندی برگزار خواهیم کرد و در 48 ساعت با بازخورد و راه حل پاسخ خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلم های کوچک ، لطفا در تماس با ما دریغ نکنید! ما از سوالات شما به ایمیل ما استقبال می کنیم: elaine @ szd-fit.com و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

قدرت: قدرت ناشی از رقابت در بازار ، قدرت اثبات شده در بازار منعکس شده است ، ما اثبات می کنیم.

شور و اشتیاق: روح غنی از مارک ما ، تیم پر جنب و جوش ، پایه محکم ، چشم انداز صنعت ، برنامه نویسی هدف روشن ، اشتیاق ما از اعتماد به نفس بیشتر.

تیم: سالهاست که در عمل غرق در صنعت داخلی و بین المللی و مهارت های حرفه ای و خصوصیات حرفه ای ، حرفه ای و قوی و پر جنب و جوش است.

توانایی: تست توانایی مرحله اول تفکر است و ظرفیت مرحله دوم آزمون عملیاتی کردن است ، مرحله سوم نتیجه است ، اجازه دهید بررسی مرحله به مرحله ما را تأیید کند.

چشم انداز: مارک های پیشرو در صنعت یکی از فرایندهای ما هدف ما برای تبدیل شدن به این برند توسط کارمندان ، شرکا ، مصرف کنندگان ، احترام و عشق است.

ذهن: ما برای بازگشت به کارکنان ارزش قائل هستیم ، به منافع شرکا نیز اهمیت می دهیم ، همیشه به منافع مصرف کنندگان توجه می کنیم ، بیشتر به سهم مفید در زمینه های اجتماعی ، زیست محیطی اهمیت می دهیم.

تیم ما

تیم حرفه ای ما:

فناوری D-fit ، استعدادهای برتر فنی و حرفه ای مرتبط را برای تیمی حرفه ای و دارای مهارت بالا در کنار هم قرار می دهد. در حال حاضر گروه R&D ، QC Dep. ، گروه خدمات پس از فروش ، دپارتمان تولید و گروه فروش نیز بعنوان گسترش تجارت ما از دوستان بیشتری استقبال می کنیم.

آموزش یک دوره اصلی برای همه اعضا است و ما مسیرهای مختلفی را برای کمک به ما در بهبود توانایی های خود ترتیب می دهیم و به ما می توانیم زیبایی های زندگی را بیابیم. ما زمانی را که یاد می گیریم و با هم مطالعه می کنیم گنج می کنیم.

در طول کل سال ، شرکت ما فعالیت های مختلفی را در تیم های ما ترتیب خواهد داد ، مانند روز کریسمس ، آنها علاوه بر کار می توانند از زندگی رنگارنگ خود نیز لذت ببرند و مهمانی برای جشن تولد اعضای تیم ما برگزار می کنند ، ما نه تنها تیم هستیم بلکه خانواده نیز هستیم.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Ms. Elaine
تلفن : +8613530036550
فکس : 86-755-2782-1680
حرف باقی مانده است(20/3000)